راه اندازی یکی از مجهزترین آزمایشگاه‌های تخصصی تست لامپ led در منطقه ویژه اقتصادی پیام

تجهیزات آزمایشگاه تست لامپ LED

هلدینگ کارامکس در راستای تحقق اهداف خود اقدام به راه اندازی یکی از مجهزترین آزمایشگاههای تست لامپ فوق کم مصرف نموده است.

این آزمایشگاه واقع در محل کارخانه بوده و عملیات تست روی انواع لامپ در مراحل مختلف ساخت با استفاده از استاندارد های ملی و بین المللی در آن انجام می شود.
دستگاه‌های مورد استفاده در آزمایشگاه مذکور دارای تاییدیه های لازم توسط آزمایشگاه های مرجع بوده و کالیبراسیون دستگاهها همواره توسط پرسنل مجرب در دوره های مشخص و از پیش تعیین شده مورد بازبینی قرار می گیرد.

تیم کنترل کیفیت این شرکت با بهره گیری از تجهیزات این آزمایشگاه  و با تکیه بر تجربه و دانش فنی بالای پرسنل کار آزموده خود در حال اخذ استاندارد ایزو ۱۷۰۲۵ به منظور تبدیل شدن به آزمایشگاه همکار مورد تایید سازمان استاندارد می باشد، تحقق این امر می تواند گامی مهم در جهت اعتلای کیفیت محصولات روشنایی تولید داخل کشور و ارایه خدمات آزمون بر پایه اصول و روشهای مدرن و استاندارد بردارد.

همچنین تیم تحقیق و توسعه این شرکت همسو با برنامه های کیفی در راستای ارتقای افزایش کیفیت محصولات تولید داخل و همچنین بی نیاز کردن کشور از واردات بی رویه مواد اولیه و قطعات مورد استفاده در صنایع روشنایی و الکترونیک اقدام به طراحی و ساخت تمامی قطعات مورد نیاز خط تولید نموده که تحقق این امر در گرو آزمایشات مکرر و اطمینان از صحت عملکرد و انطباق با استانداردهای موجود و حتی فراتر از آن می باشد.

در حال حاضر با مساعدت هیئت مدیره این شرکت دامنه کار این آزمایشگاه با گسترش زیرساختها در حال افزایش است که در آینده نزدیک توان آزمون بر انواع محصولات روشنایی و الکترونیک را شاهد خواهیم بود.  

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *