تاسیس مرکز آموزش مدیریت کاربردی و تحقیقات صنعتی در هلدینگ کارامکس

تاسیس مرکز آموزش مدیریت کاربردی و تحقیقات صنعتی در هلدینگ کارامکس

برگذاری دوره های آموزشی برای پرسنل


اهمیت آموزش در سازمان ها و شرکت ها

شرکت شما در هر حوزه ای که مشغول فعالیت باشد به علوم روز نیاز دارد، اگر از تکنولوژی های جدید در تولید، خدمات و سایر بخش های شرکت خود استفاده نکنید، دیر یا زود از رقبا عقب خواهید ماند و وقتی به فکر ارتقای شرکت خود می افتید که دیگر دیر شده است و رقبای شما باعث ورشکستگی شما شده اند!

افزایش مهارت کارمندان شما مساوی با افزایش کمیت و کیفیت کارهای شرکت شما و البته افزایش نوآوری در شیوه انجام کارها است که همه و همه باعث نوآوری و پیشتازی شرکت شما می شوند.

آموزش در هلدینگ کارامکس

هلدینگ کارامکس در راستای افزایش سطح دانش نظری پرسنل و فراگیری علوم وفنون مدیریت، بازرگانی، بازاریابی، فروش، تبلیغات و تولید، اقدام به تاسیس واحد آموزش و تحقیقات صنعتی و برگذاری دوره های آموزشی نموده است.

این واحد با در نظر گرفتن نیاز سازمان  به منابع انسانی در حوزه ها و تخصص های مدیریتی   اقدام به برگذاری دوره های آموزشی می نماید. 

یکی دیگر از اهداف این مرکز نهادینه سازی فرهنگ سازمانی و کارتیمی و همچنین  ارتقاع مستمر استاندارها در سازمان می باشد. این واحد علاوه بر آموزش پرسنل تمامی شرکت های زیر مجموعه خود با همکاری واحد تحقیق و توسعه سازمان کمک شایانی به  مکانیزه نمودن سیستم و افزایش راندمان خطوط تولید،  و افزایش بهره وری نموده است.

هلدینگ کارامکس در تلاش است جهت اجرای مسئولیت اجتماعی خود دانش و تحربیات خود را در چارچوب مرکزی علمی و آموزشی در اختیار عموم  دانش پژوهان قرار دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *