حضور هلدینگ کارامکس در بیست و یکمین نمایشگاه صنعت برق تهران آبان 1400


بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق از هفتم تا دهم آبان‌ماه در ۱۱ سالن نمایشگاهی و وسعت ۴۰ هزار مترمربع که شامل ۱۸ هزار و ۲۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده داخلی است، دایر شد. این نمایشگاه‌ با حضور ۲۸۴ شرکت داخلی و نماینده شرکت‌های خارجی برپا شده است.

نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت برق برپا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.
لذا به اطلاع کلیه علاقمندان و فعالان در این صنعت مهم و کلیدی می رساند بیست و یکمین دوره این نمایشگاه بین المللی در ۷ الی ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
در این راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رویکردی متفاوت خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی کردن شرکت کنندگان در این نمایشگاه ارائه نماید.
با این امید که برگزاری این رویداد بزرگ با مشارکت کلیه دست اندرکاران این صنعت، گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعکاس هر چه بیشتر توانمندیهای این صنعت در ایران و جهان باشد.

حضور هلدینگ کارامکس در این دوره از نمایشگاه

هلدینگ کارامکس به عنوان یکی از فعالان حوزه صنعت برق، فرصت حضور درنمایشگاه  صنعت برق به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران را مغتنم شمرده. و محصولات و خدمات و دستاوردهای خود دربیست و یکمین دوره برگزاری نمایشگاه صنعت برق به نمایش فعالان و کارشناسان متخصص داخلی و خارجی می گذارد.

 این نمایشگاه هر ساله با حضور شرکت های متعدد داخلی و خارجی در زمینه صنعت برق برپا می گردد. و شرکت کنندگان با هدف یافتن بازارهای جدید و ارتباط و تبادل نظر با مشتریان خود همچنین رصد نیازهای بازار، می توانند فعالیت های خود بر اساس اطلاعات دریافت شده در طول برگزاری نمایشگاه، سمت و سو بخشیده و رونق هر چه بیشتر را برای سازمان خود به ارمغان بیاورند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *