اعطا تندیس زرین همایش بزرگ نشست مدیران موفق ملی به رضا عبدالمالکی مدیرعامل هلدینگ کارامکس


سومین همایش ملی حمایت از مدیران موفق

محمد امین حسینیان دبیر سومین همایش ملی حمایت از مدیران موفق با بیان اینکه تنها راه برون رفت از بحران های اخیر اقتصادی، باور داشتن به ظرفیت های داخلی است افزود: این همایش در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص الگوسازی و ایجاد یک اطلس صحیح جهت ارائه خدمت به جامعه و همچنین ارج نهادن به مدیران موفق و مشتری مدار و تقدیر از افراد موفق و برجسته اقتصادی انجام شد درواقع از آنجایی که طی چند سال اخیر گفتمان اقتصاد مقاومتی در جامعه قوت گرفته تلاش شد تا در این همایش از مدیران موفقی تقدیر شود و تندیسی به نشانه تشکر اهدا شود که بر دو اصل درون زایی و برون نگری اهتمام بیشتری داشته اند.

او تصریح کرد: در همایش امسال تلاش شد تا علاوه بر معرفی چهره های برتر مدیریت، الگو و مدلهای متناسب فضای کنونی اقتصادی به حاضران نشان داده شود، چراکه شرایط پرهیجان بازار کشور، این روزها به یکپارچگی استراتژی و رفتارهای منطقی مدیریت نیازمند است که این امر تنها با ارائه الگوهای نظری و ملاحظات عملی مناسب به تولیدکنندگان و بنگاه های اقتصادی محقق خواهد شد.

او با بیان اینکه دستاوردهای علمی همایش امسال در سطح بالاتری از ادوار گذشته بود افزود: این همایش در سه بخش مباحث نظری، آموزش و سیاستگذاری، حوزه نظارت و ارزیابیو حوزه مدیریت و اجرا برگزار شد که البته همین فضای علمی – کاربردی مورد استقبال گسترده حاضران قرار گرفت.

دبیر سومین همایش ملی حمایت از مدیران موفق ادامه داد: حمایت از مدیران موفق به منزله ارائه تندیس و تقدیرنامه نیست بلکه حمایت باید عملی و مثمرثمر باشد برهمین اساس تلاش شد تا در این همایش حاضران با تجربیات جدید علمی بیش از پیش آشنا شوند.

گفتنی است: در پایان این همایش از ۲۵ نفر از مدیران برجسته بخش خصوصی کشور تقدیر شد.

حضور کارامکس درسومین همایش ملی حمایت از مدیران موفق

در همایش بزرگ نشست مدیران موفق ملی که توسط وزارت صنعت معدن تجارت برگزار شد، رضا عبدالمالکی مدیرعامل هلدینگ صنعتی کارامکس با پاس تلاش‌های بی‌وقفه و کارآفرینی روزافزون مورد تحسین و تشویق قرار گرفتند. همچنین از ایشان به دلیل تولید محصولی استاندارد و باکیفیت و زمینه‌سازی جهت ارائه محصولاتی باقیمت پایین جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تقدیر کردند. و تندیس زرین مدیران موفق ملی به ایشان اعطا شد.

هلدینگ کارامکس با وجود شرایط سخت اقتصادی در سال ۹۷ و ۹۸ با توسعه روزافزون و کسب سهم عمده‌ای از بازار روشنایی توانسته الگوی مناسبی برای شرکت‌های نوظهور در کشور شناخته شود.

روش‌های خلاقانه و تلاش‌های بی وقفه مدیران و دست‌اندرکاران شرکت که یکی دلایل عبور از بحران در شرایط تحریم میباشد توسط وزارت صنعت و معدن و جمعی از نمایندگان مجلس مورد تحسین قرار گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *