اعطای نشان عالی مدیر سال به مدیر عامل هلدینگ کارامکس


با افتخار جناب مهندس رضا عبدالمالکی به نمایندگی از هلدینگ صنعتی کارامکس موفق  به دریافت تندیس افتخار پنجمین اجلاس کشوری مدیر شایسته سال گردید.

در این مراسم که با حضور دکتر عیسی کلانتری رییس سازمان حفاظت از محیط زیست و دکتر علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین دکتر عیسی فرهادی فرماندار استان تهران و چندین تن از شخصیتهای لشگری و کشوری برگزار گردید ، از مدیران موفق صنایع مختلف تولیدی تقدیر به عمل امد.

مفتخریم نام هلدینگ کارامکس هم ردیف شرکت های بزرگ صنعتی و بازرگانی و سازمانهای مهم و تصمیم گیرنده در کشور ، به عنوان تولید کننده ی برتر داخلی و شرکتی موفق در حوضه ی تولید محصولات روشنایی مطرح گردید. این همایش همچنین قدردانی مختصری به پاس زحمات تولید کنندگان داخل که با شرایط سخت ، به تولید خود ادامه داده و باعث رونق چرخ اقتصاد ایران شده اند ، بوده که هلدینگ کارامکس هم با مدیریت جناب مهندس عبدالمالکی یکی از این شرکت های پیشرفته و موفق است که با تولید محصولاتی با کیفیت و استاندارد سهم عمده ای از محصولات روشنایی ایران را تامین میکند .

آغاز به کار بزرگترین شرکت پخش در استان البرز
شرکت توسعه پخش طلایی کارسان پخش اول با تمرکز بر توزیع محصولات روشنایی کارامکس و کارسان به سراسر کشور به ویژه فروشگاه  های زنجیره ای فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در سطح استان برای تعداد کثیری به صورت مستقیم و غیر مستقیم امکان اشتغال فراهم نموده و تاکید اصلی این مجموعه معرفی، توسعه و فروش محصولات روشنایی با رعایت اخلاق حرفه ای می باشد. شرکت توسعه پخش طلایی کارسان پخش اول، نامی برآمده از تجربیات مدیریتی، اقتصادی، کارآفرینی در سازمان ها، شرکت ها و کارخانجات موفق می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های پخش در سطح استان می باشد و هدف آن توزیع و پخش سراسری محصولات به کل مناطق جغرافیایی است. خرید کالا با قیمت مناسب تر و بهره مندی از خدمات گارانتی و وارانتی برای آن کالای خاص یکی از مزایای این شرکت برای مصرف کنندگان است.

صنعت پخش در دهه های اخیر نقش کلیدی در توسعه صنایع تولیدی کشور ایفا کرده و دارای جایگاه بسیار مهمی برای تولید کنندگان و فعالان اقتصادی است. این اهمیت به اندازه ای است که در حال حاضر بسیاری از شرکت های تولیدی خودشان شرکتی را برای پخش و توزیع محصولات ایجاد کرده اند؛ از این نظر شرکت کارسان فراز بر آن شد تا خود این خدمات ارزنده را ارائه نماید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *