خانه ای روشن برای همه


هلدینگ صنعتی کارامکس یکی از هلدینگ هایی است که در زمینه صنایع لامپ و روشنایی فعالیت میکند. این هلدینگ به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های تولید کننده محصولات صنایع روشنایی و لامپهای LED شناخته میشود. و با تکیه بر دانش وتخصص مهندسان و کارآفرینان ایرانی در سال 1389 تاسیس گردید.

این مجموعه با هدف بومی سازی کامل صنایع روشنایی بر پایه تکنولوژی LED و تولید قطعات مورد نیاز لامپ فعالیت خود را گسترش داد. و با توجه به نیاز بازار اقدام به تاسیس چندین کارخانه مجزا در صنایع مونتاژ لامپ، قالبسازی ،قطعه سازی و تولید قطعات دایکاست و قطعات فلزی لامپ و چراغ های روشنایی ، کرده است.  و هم اکنون‌ با دارا بودن چندین کارخانه در مناطق مختلف کشور و شرکت های مجزا در زمینه پخش و فروش محصولات روشنایی توانسته با نفوذ در بازارهای داخلی و منطقه ای بخش بزرگی از نیاز کشور را تامین‌کند. این هلدینگ به عنوان یکی از پیشتازان صنایع لامپ و روشنایی کشور شناخته میشود .

رویکرد مدیریت در این مجموعه ایجاد بستری مناسب برای کارافرینی و اشتغال زایی روز افزون ، تولید محصولاتی متنوع با کیفیت و مقرون به صرفه با بهره گیری از توان داخلی و دانش جهانی میباشد .

هلدینگ صنعتی کارامکس به عنوان اولین گروه یکپارچه در زمینه صنایع برق و روشنایی،بیش از 10 سال است که فعالیت مستمر در تولید و توزیع محصولات این صنعت دارد. 

این هلدینگ توانسته با به کار گیری پرسنل متخصص و متبهر و استفاده از بهترین متریال، ماشین آلات و به روز ترین تکنولوژی روز دنیا محصولات ارزنده خود را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان ارزه کند، تا خانه ای روشن را برای همه به ارمغان آورد.

هلدینگ صنعتی کارامکس به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های تولید کننده محصولات روشنایی و لامپهای LED با تکیه بر دانش وتخصص مهندسان و کارافرینان ایرانی در سال 1389 تاسیس گردید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *