هلدینگ صنعتی کارامکس به عنوان اولین هلدینگ صنعتی یکپارچه در حوزه صنایع لامپ و روشنایی دارای زیر مجموعه و شرکت های تابعه بسیاری میباشد که تحت نظارت و حمایت هلدینگ صنعتی کارامکس فعالیت میکنند .

این شرکت های تابعه در حوزه های صنایع برق و روشنایی و … فعالیت میکنند. هدف یکتا و اصلی تمامی این شرکت ها ارائه خدمات و محصولات با کیفیت با قیمتی مقرون به صرفه است تا مشتریان بالاترین سطح رضایت از خرید را تجربه کنند و این محصولت و خدمات برای اکثریت افراد جامعه قابل تهیه و در دسترس باشند.

همچنین هلدینگ کارارمکس همواره در تلاش است تا با تولید مستمر محصولات و توزیع آنها در سراسر کشور خرید این محصولات با کیفیت را ساده تر کند.

در این بخش به معرفی برخی از این شرکت های تابعه میپردازیم.

لوگو شرکت کارسان
کارسان
شرکت صنایع روشنایی کارسان

شرکت صنایع برق و روشنایی کارسان یکی از زیر مجموعه های هلدینگ صنعتی کارامکس تولید کننده لامپ و محصولات روشنایی است. این شرکت با بهره گیری از تجربه ارزنده هلدینگ کارامکس و استفاده از اخرین تکنولوژی های روز دنیا در تولید محصولات LED توانسته گامهای بزرگی در بومی سازی تولید قطعات و محصولات این صنعت در کشور بردارد.‌

لوگو کارسان پخش اول
کارسان پخش اول
پخش سراسری صنایع برق و روشنایی

شرکت کارسان پخش اول یکی از شرکت های تابعه هلدینگ کارامکس می باشد. کارسان پخش اول با دارا بودن ناوگان حمل متنوع و تاسیس شعبات استانی مختلف در سراسر کشور، به عنوان اولین و بزرگترین شرکت توزیع فروش و پخش مویرگی صنایع برق نامی شناخته شده در این صنعت محسوب میشود.
 مفتخریم که ما دارای اولین و بزرگترین شرکت پخش سراسری کشور در صنایع برق و روشنایی کشور هستیم.

به زودی دیگر شرکت های تابعه را به شما معرفی میکنیم. و اطلاعات و امکان دسترسی به وبسایت های آنها را برای شما در همین صفحه قرار خواهیم داد.