درباره هلدینگ کارامکس

هلدینگ صنعتی کارامکس به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های تولید کننده محصولات روشنایی و لامپهای LED با تکیه بر دانش وتخصص مهندسان و کارآفرینان ایرانی در سال 1389 تاسیس گردید.

این مجموعه با هدف بومی سازی کامل صنایع روشنایی بر پایه تکنولوژی LED و تولید قطعات مورد نیاز لامپ فعالیت خود را گسترش و با توجه به نیاز بازار اقدام به تاسیس چندین کارخانه مجزا در صنایع مونتاژ لامپ، قالبسازی ،قطعه سازی و تولید قطعات دایکاست و قطعات فلزی لامپ و چراغ های روشنایی ، کرده است و هم اکنون‌ با دارا بودن چندین کارخانه در مناطق مختلف کشور و شرکت های مجزا در زمینه پخش و فروش محصولات توانسته با نفوذ در بازارهای داخلی و منطقه ای بخش بزرگی از نیاز کشور را تامین‌کرده و به عنوان یکی از پیشتازان صنایع لامپ و روشنایی کشور شناخته شود .

رویکرد مدیریت در این مجموعه ایجاد بستری مناسب برای کارافرینی و اشتغال زایی روز افزون ، تولید محصولاتی متنوع با کیفیت و مقرون به صرفه با بهره گیری از توان داخلی و دانش جهانی میباشد .

کارامکس
کارامکس
کارامکس
کارامکس

فناوری محیط زیست


هلدینگ کارامکس حفظ و توسعه پایدار محیط زیست را در سرلوحه فرآیند تولید خود قرار داده و در این زمینه گام های موثری برداشته است. رسالت این شرکت، تولید محصولات با کیفیت با در نظر گرفتن عوامل حفاظتی محیط زیست است. به همین دلیل با استاندارد سازي و مدرن سازي تجهيزات و اصلاح فرايندها، به عنوان يك كارخانه مدرن و حامی محیط زیست شناخته می شود و کلیه فعالیت ها و فرآیندهای تولید شرکت سازگار با محیط زیست است. از زمان تاسيس كارخانه تا كنون اين صنعت جزء يكي از صنايع دوستدار محيط زيست بوده و براي دستيابي به اين منظور يا حفظ محيط زيست پايدار اين شركت همواره از راهكارهاي زيست محيطي زير استفاده كرده است.

چرا انتخاب ما؟

  • قیمت مناسب
  • کیفیت محصولات
  • خدمات پس از فروش
  • روابط عمومی بالای پرسنل
  • تامین و پشتیانی
  • منحصر به فرد و بی رقیب
  • تنوع محصولات و خدمات
  • دارای استاندارد های ملی و ایزوهای کنترل کیفیت و ...
کارامکس
کارامکس
154پخش کننده معتبر
264تعداد کارمند مستقیم
879پروژه روشنایی و برق
2495کارمند غیر مستقیم
650عاملیت فروش
10+سال سابقه

آشنایی با شرکت های زیر مجموعه هلدینگ کارامکس

شرکت های زیر مجموعه 

کارسان

کارسان

تولید محصولات صنایع برق و روشنایی

کارسان پخش

کارسان پخش

توزیع سراسری محصولات صنایع برق و روشنایی

کارامکس

لامپ کارامکس

تولید محصولات صنایع برق و روشنایی

پالیز

پالیز

تولید انواع لامپ