خدمات
خدمات

خدمات هلدینگ کارامکس

هلدینگ صنعتی کارامکس به عنوان اولین گروه یکپارچه در زمینه صنایع برق و روشنایی،بیش از 10 سال است که فعالیت مستمر در تولید و توزیع محصولات این صنعت دارد. 

این هلدینگ توانسته با به کار گیری پرسنل متخصص و متبهر و استفاده از بهترین متریال، ماشین آلات و به روز ترین تکنولوژی روز دنیا محصولات ارزنده خود را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان ارزه کند، تا خانه ای روشن را برای همه به ارمغان آورد.

هلدینگ کارامکس با ارائه بهترین خدمات همواره مشتریان خود را راضی نگه داشته و همواره در زمینه ارائه خدمات زبانزد بوده است.

 در ادامه با ما همراه باشید تا برخی از خدمات و ویژگی های خاص هلدینگ کارامکس را بررسی کنیم.

ارائه خدمات و محصولات با کیفیت بی نظیر

تولید مستمر:

این هلدینگ توانسته با به کارگیری نیروی متخصص و توانمند و با استفاده از ماشین آلات صنعتی تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید خود را تا میزان زیادی افزایش دهد. و خطوط تولید بدون توقف، مشغول به کار هستند تا بهترین خدمات و محصولات را تولید کنیم.

 

هلدینگ کارامکس

تیم متخصص:

هلدینگ کارامکس از معدود شرکت هایی است که از ابتدا نیروهای خود را با بررسی دقیق و با توجه به تخصص و میزان مهارت و سابقه کار با دقت بررسی کرده و بهترین نیروها را با توجه به نیاز های شرکت در بخش های مربوطه استخدام میکند.

خدمات

کیفیت بالای محصولات:

محصولات و خدمات شرکت های زیر مجموعه هلدینگ کارامکس مطابق با علم روز دنیا و استاندارد های ملی و با کیفیت بی نظیر و زیر نظر کارشناسان و مهندسان خبره طوری ساخته میشود که با نمونه های مشابه موجود در بازار با فاصله زیاد در رقابت است و با کیفیت عالی به بازار ارزه میگردد.

قیمت مناسب:

قیمت تمامی محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت های زیر مجموعه های هلدینگ کارامکس با توجه به کیفیت بی نظیر و خصوصیات و ویژگی های آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

 

هلدینگ کارامکس

سازگار با طبیعت:

شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صنعتی کارامکس با استفاده از متریال، دستگاه ها و تکنولوژی جدید توانسته کمترین آسیب را به طبیعت وارد کند و بیشترین سازگاری را با  محیط زیست داشته باشد.

گارانتی معتبر:

تمامی محصولات و خدمات تولید و ارائه شده توسط شرکت های تابعه هلدینگ کارامکس علاوه بر کیفیت خوب دارای گارانتی معتبر هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل خریداران بتوانند محصولات خود را مرجوع کنند.

 

خدمات