هلدینگ صنعتی کارامکس به دلیل داشتن مدیران خبره ، دانش آموخته و با تجربه در زمینه های مختلف قادر به کسب جوایز و گواهینامه ها شده است.

در این بخش به تعدادی از جوایز و گواهینامه های کسب شده توسط مدیران موفق هلدینگ صنعتی کارامکس اشاره میکنیم.

اعطای نشان عالی مدیر سال به

مدیر عامل هلدینگ کارامکس

با افتخار اعلام میکنیم جناب آقای مهندس عبدالمالکی مدیر عامل هلدینگ صنعتی کارامکس، موفق به کسب نشان افتخار پنجمین اجلاس کشوری مدیر شایسته سال شدند. همچنین در این همایش از هلدینگ کارامکس با مدیریت جناب مهندس عبدالمالکی به عنوان یکی از شرکت های پیشرفته و موفق که با تولید محصولاتی با کیفیت و استاندارد سهم عمده ای از محصولات روشنایی ایران را تامین میکند،نیز قدردانی به عمل آمد.
جوایز و گواهینامه ها
جوایز و گواهینامه ها

به نقل از خبرگزاری ایسنا:

با افتخار جناب مهندس رضا عبدالمالکی به نمایندگی از مجموعه بزرگ‌ صنعتی کارامکس موفق  به دریافت تندیس افتخار پنجمین اجلاس کشوری مدیر شایسته سال گردید.

در این مراسم که با حضور دکتر عیسی کلانتری رییس سازمان حفاظت از محیط زیست و دکتر علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین دکتر عیسی فرهادی فرماندار استان تهران و چندین تن از شخصیتهای لشگری و کشوری برگزار گردید ، از مدیران موفق صنایع مختلف تولیدی تقدیر به عمل امد.

مفتخریم نام شرکت کارامکس هم ردیف شرکت های بزرگ صنعتی و بازرگانی و سازمانهای مهم و تصمیم گیرنده در کشور ، به عنوان تولید کننده ی برتر داخلی و شرکتی موفق در حوضه ی تولید محصولات روشنایی مطرح گردید. این همایش همچنین قدردانی مختصری به پاس زحمات تولید کنندگان داخل که با شرایط سخت ، به تولید خود ادامه داده و باعث رونق چرخ اقتصاد ایران شده اند ، بوده که شرکت کارامکس هم با مدیریت جناب مهندس عبدالمالکی یکی از این شرکت های پیشرفته و موفق است که با تولید محصولاتی با کیفیت و استاندارد سهم عمده ای از محصولات روشنایی ایران را تامین میکند .

آغاز به کار بزرگترین شرکت پخش در استان البرز
شرکت توسعه پخش طلایی کارسان فراز با تمرکز بر توزیع محصولات روشنایی کارامکس و کارسان به سراسر کشور بویژه فروشگاه  های زنجیره ای فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در سطح استان برای تعداد کثیری به صورت مستقیم و غیر مستقیم امکان اشتغال فراهم نموده و تاکید اصلی این مجموعه معرفی، توسعه و فروش محصولات با رعایت اخلاق حرفه ای می باشد. شرکت توسعه پخش طلایی کارسان فراز، نامی برآمده از تجربیات مدیریتی، اقتصادی، کارآفرینی در سازمان ها، شرکت ها و کارخانجات موفق می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های پخش در سطح استان می باشد و هدف آن توزیع و پخش سراسری محصولات به کل مناطق جغرافیایی است. خرید کالا با قیمت مناسب تر و بهره مندی از خدمات گارانتی و وارانتی برای آن کالای خاص یکی از مزایای این شرکت برای مصرف کنندگان است.

صنعت پخش در دهه های اخیر نقش کلیدی در توسعه صنایع تولیدی کشور ایفا کرده و دارای جایگاه بسیار مهمی برای تولید کنندگان و فعالان اقتصادی است. این اهمیت به اندازه ای است که در حال حاضر بسیاری از شرکت های تولیدی خودشان شرکتی را برای پخش و توزیع محصولات ایجاد کرده اند؛ از این نظر شرکت کارسان فراز بر آن شد تا خود این خدمات ارزنده را ارائه نماید.

 

اعطا تندیس زرین مدیران موفق ملی به

رضا عبدالمالکی مدیرعامل هلدینگ کارامکس

با افتخار اعلام میداریم، جناب آقای مهندس رضا عبدالمالکی مدیر عامل پرافتخار هلدینگ صنعتی کارامکس، موفق به کسب نشان زرین همایش بزرگ نشست مدیران موق ملی به پاس کارافرینی و تلاش های بی وقفه شان شدند.

به نقل از خبر گذاری ایسنا:

بنابر اعلام شرکت کارامکس، در همایش بزرگ نشست مدیران موفق ملی که توسط وزارت صنعت معدن تجارت برگزار شد، رضا عبدالمالکی مدیرعامل شرکت لامپ کارامکس با پاس تلاش‌های بی‌وقفه و کارآفرینی روزافزون همچنین تولید محصولی استاندارد و باکیفیت و زمینه‌سازی جهت ارائه محصولاتی باقیمت پایین جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مورد تحسین و تشویق قرار گرفت و تندیس زرین این اجلاس به ایشان اعطا شود.

شرکت کارامکس با وجود شرایط سخت اقتصادی در سال ۹۷ و ۹۸ با توسعه روزافزون و کسب سهم عمده‌ای از بازار روشنایی توانسته الگوی مناسبی برای شرکت‌های نوظهور در کشور شناخته شود. روش‌های خلاقانه و تلاش‌های بی وقفه مدیران و دست‌اندرکاران شرکت که یکی دلایل عبور از بحران در شرایط تحریم مباشد توسط وزارت صنعت و معدن و جمعی از نمایندگان مجلس مورد تحسین قرار گرفت.

 

جوایز و گواهینامه ها
گواهینامه ISO10004:2012
جوایز و گواهینامه ها
گواهینامه ISO10002:2014
گواهینامهISO90001:2015
پروانه کاربرد علامت استاندارد تجاری
تندیس برند ملی،اعتماد ملی
نشان برند ملی، اعتماد ملی
جوایز و گواهینامه ها
نشان مدیر شایسته ملی