تولید لامپ ال ای دی توسط شرکت کارامکس

استانداردهاي تولید لامپ ال ای دی.

شرکت لامپ کارامکس  اقدام به عرضه یکی از باکیفیت ترین لامپهای ال ای دی موجود در کشور کرده است.

تولید لامپ ال ای دی در شرکت کارامکس مطابق با استاندارد اروپا صورت میپذیرد.

لامپ های led  کارامکس دارای گواهی انطباق با استانداردهای ایران میباشد .   که به coi  معروف  است. این  استاندارد  تایید میکند که کلیه محصولات کارامکس زیر نظر بازرسان رسمی استاندارد مورد بازرسی کامل  قرار گرفته است.

تولید لامپ ال ای دی کارامکس

 لامپ های فوق کم مصرف کارامکس برای استفاده در بسیاری از مکانهایی که در معرض گرد و  غبار الودگی قرار دارند هم مناسب میباشد .

قابل ذکر است متاسفانه  بسیاری از  لامپهای موجود در  بازار از کیفیت پایینی برخوردار هستند و برخی از برندها  حتی با وجود داشتن علامت استاندارد اقدام به تولیدمحصولات بی کیفیت میکنند که از طول عمر بالایی برخوردار نیستند.  زیرا  درمعقوله  استاندارد به کیفیت  قطعات و طول عمر انها توجه به سزایی نمیشود .

یکی از بحث های مهم در  تولید لامپ ال ای دی  ابعاد لامپ مي باشد، باید ابعاد لامپ متناسب با میزان توان لامپ افزایش پیدا کند. کوچک بودن بیش از اندازه لامپ باعث تمرکز بیش از اندازه نور شده و بازدهی نوری لامپ را کاهش میدهد.

میزان نوردهی لامپ در لامپهای حبابی رشته ای قدیمی بر حسب توان براورد میشد ولی در لامپهای ال ای دی  توان واحدی برای میزان نوردهی نمیباشد . ممکن است دو لامپ با توان برابر 12 وات  میزان نوردهی متفاوتی با یکدیگر  داشته باشند. برای اندازه گیری توان از واحد لومن استفاده میکنند. بهترین لامپ بازار   لامپی میباشد که علاوه بر میزان نوردهی بالا که همان لومن بر وات میباشد از طول عمر بالایی برخوردار باشد. لامپ استاندارد و لامپ مرغوب لامپی است که دارای این دومشخصه یعنی طول عمر بالا و مقدار نوردهی بالایی باشد.

شار نوري  اولين اندازه گيري نبايد از 90 %شار نـوري اسـمي پس از طي دوره كاركردگي كمتر باشد.

رنگ: رنگ لامپها باید در محدوده 2700 تا 6500 قرار داشته باشد . هر چقدر به عدد پایین تر نزدیک میشویم رنگ نور لامپ به رنگ نور خورشید نزدیکتر میشود

طول عمر: ميانگين طول عمر اندازهگيري شده لامپ نبايد كمتر از طول عمر اسمي آنهـا كـه بـر روي بسته بندي لامپ ها ذكر شده باشد.

اصول و معیارهای تولید لامپ ال ای دی کارامکس

تولید لامپ ال ای دی کارامکس

شرکت لامپ کارامکس تمام تلاش  خود را کرده است تا محصولی با کیفیت دارای طول عمر بالا و نوردهی عالی را در اختیار مشتریان قرار دهید. این شرکت در راستای رسیدن به اهداف خود که  هماناتولید بهترین محصولات  روشنایی  و عرضه ان به بهترین شکل ممکن و جلب رضایت مشتریان است  گامهای بسیاری  برداشته . امیدواریم با عرضه  بهترین  و باکیفیت ترین محصولات ممکن در  خدمت  شما سروران گرامی باشیم  تا شما با خیالی راحت محصولات ما را استفاده کنید و از ان لذت ببرید.

لامپ کارامکس با تولید لامپ ال ای دی منحصر به فرد در صنعت روشنایی توانسته است صاحب افتخارات و امتیازات ارزشمندی شود.

Save

Save